MÖBLER / Soffor / Soffa 11587197
nr 1158 7197
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Soffa, Hemmakväll, brännmärkt på benet, längd: 200 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 januari 2018
kl 19:29:47
29/1 18:39:59